click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Tiranë

Shitet ose Jepet me qera Hotel prane Spitali...

€ 9,000,000 40000€ ne Muaj
Hoteli me siperfaqe totale 8994 m2 me parking nentokesor i kompletuar me te gjitha ambietet relaksuese dhe me stand [more]
Hoteli me siperfaqe totale 8994 m2 me parking nentokesor i kompletuar me te gjitha ambietet relaksuese dhe me stand [more]
6682 8 994,00 m2full info

Jepet me Qera Sip 220 m2 Kati i 2, tek Spit...

€ 1,000 1000 € ne muaj
E pershtatshme per Zyra Klinika etj….
E pershtatshme per Zyra Klinika etj….
2 220,00 m2full info
Në shitje

Shitet toke me siperfaqe 378 m2 120000 € ne ...

€ 120,000
Shitet toka e pershtatshme per ngritien e cfardolloj ndertese dhe biznesi, me siperfaqe 378 m2 per 120000€ e ndodhu [more]
Shitet toka e pershtatshme per ngritien e cfardolloj ndertese dhe biznesi, me siperfaqe 378 m2 per 120000€ e ndodhu [more]
378,00 m2full info

Compare Listings