click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Tirana

Në shitje

Shitet ose jepet me qera ambient 160 m2 dhe ...

€ 1,500 1500 € ne muaj
E pershtatshme per Market, palester ose banke..
E pershtatshme per Market, palester ose banke..
2 160,00 m2full info
Në shitje

Shitet ose jepet me Qera ambient 161 m2 dhe ...

€ 1,700 1700 € ne muaj
E pershtatshme per banka ose supermarket cmimi ne shitje 1700 € m2 per qera 1700 € per muaj
E pershtatshme per banka ose supermarket cmimi ne shitje 1700 € m2 per qera 1700 € per muaj
2 161,00 m2full info

Jepet me Qera 1100 m2 600 m2 ndertese per fa...

€ 500 500 € ne muaj
Projekti i nderteses eshte per fabrike prodhim biskotash dhe makaronash
Projekti i nderteses eshte per fabrike prodhim biskotash dhe makaronash
1 100,00 m2full info

Shitet ose jepet me Qera Sip 475m2 Kati i 1 ...

1900€ m2 per shitje € 800,000 2500 € ne muaj per qera
475,00 m2full info

Compare Listings