click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Durres

Shitet ose jepet me Qera Hotel 6 katesh ne G...

€ 700,000 15000 € ne vit per Qera
Hoteli i kompletuar ne gjendje shume te mire pune kati i pare restorant gushine dhe bar kafe 24 dhoma fjetie dhe ka [more]
Hoteli i kompletuar ne gjendje shume te mire pune kati i pare restorant gushine dhe bar kafe 24 dhoma fjetie dhe ka [more]
2829 1 060,00 m2full info
Në shitje

Apartament

€ 25,000
Apartament ne Durres 1+1 Shkembi i Kavajes 70m Çmimi 25000€ Pamja nga Deti
Apartament ne Durres 1+1 Shkembi i Kavajes 70m Çmimi 25000€ Pamja nga Deti
11 70,00 m2full info
Në shitje

Shitet truall ne Durres, 1290m2, 100000 euro

€ 100,000 total
Shitet tokë për ndërtim në Durrës Rr. A. Goga, në Kodër pranë shkollës Demokracia. Toka është e vendosur në ballin [more]
Shitet tokë për ndërtim në Durrës Rr. A. Goga, në Kodër pranë shkollës Demokracia. Toka është e vendosur në ballin [more]
1 290,00 m2full info
aleks

Compare Listings