click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Toke

Në shitje

Shitet Toke/Arre ne Domje 3000m2 (3 dylym) 7...

€ 76,000
Shitet Toke/Arre ne Domje 3000m2 (3 dylym) 76.000€ (25.3€ /m2). Trualli ndodhet fare prane rruges Dytesore dhe Krye [more]
Shitet Toke/Arre ne Domje 3000m2 (3 dylym) 76.000€ (25.3€ /m2). Trualli ndodhet fare prane rruges Dytesore dhe Krye [more]
3 000,00 m2full info
Në shitje

Shitet Truall koder 68 Dylym 68.500m2 50€/m2...

€ 50 m2
Shitet Truall koder 68 Dylym 68.500m2 50€/m2 Linze Dajt ! Toka ndodhet prane Universitetit te New Yourk-ut. Trualli [more]
Shitet Truall koder 68 Dylym 68.500m2 50€/m2 Linze Dajt ! Toka ndodhet prane Universitetit te New Yourk-ut. Trualli [more]
Në shitje

Shitet Truall 5 Dylym 5,090m2  60€/m2 Linze ...

€ 60 m2
Shitet Truall 5 Dylym 5,090m2  60€/m2 Linze Dajt! Toka ndodhet mbrapa Universitetit te New Yourk-ut. Trualli dispon [more]
Shitet Truall 5 Dylym 5,090m2  60€/m2 Linze Dajt! Toka ndodhet mbrapa Universitetit te New Yourk-ut. Trualli dispon [more]
Në shitje

Shitet toke Are 3940 m2 ne Vaqarr

€ 236,400 60 €m2
3 940,00 m2full info
Në shitje

Toke Are

€ 240,500
Toke Are 6500 m2 ndodhet ne Peze Helmes rruga nacionale Kombinat–Plepa km 6, distance nga rruga 200 m. Cmimi [more]
Toke Are 6500 m2 ndodhet ne Peze Helmes rruga nacionale Kombinat–Plepa km 6, distance nga rruga 200 m. Cmimi [more]
1
Në shitje

Shitet toka 500 m2 ne Pez te madhe qender 30...

€ 30,000
Shitet toka ne pez te madhe qender me siperfaqe 500 m2 per 30000€. Toka esht me certifikat pronesie te rregullt de [more]
Shitet toka ne pez te madhe qender me siperfaqe 500 m2 per 30000€. Toka esht me certifikat pronesie te rregullt de [more]
500,00 m2full info

Compare Listings