click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Magazina

Në shitje

Shitet magazine 2000m2 ne Astir

€ 320 m2
Shitet magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne prone konta [more]
Shitet magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne prone konta [more]
2 000,00 m2full info
Me qera

Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir

€ 1.50 m2
Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne pron [more]
Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne pron [more]
2 000,00 m2full info
Me qera

Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir

€ 2 m2
Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndr [more]
Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndr [more]
350,00 m2full info
Në shitje

Shitet Magazine 350m2 ne Astir

€ 350 m2
Shitet magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndricim te [more]
Shitet magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndricim te [more]
350,00 m2full info

Compare Listings