click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Kapanon

Jepet me Qera Ndertese 300 m2 + 6000 m2 toke...

€ 400 50000 lek ne muaj
E pershtatshme per biznes blegtoral dhe akuakulture, per mbareshtim lopesh, Dhie, pulari, ose per rezervat peshku.. [more]
E pershtatshme per biznes blegtoral dhe akuakulture, per mbareshtim lopesh, Dhie, pulari, ose per rezervat peshku.. [more]
300,00 m2full info

Compare Listings