click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Industriale

Jepet me Qera 1100 m2 600 m2 ndertese per fa...

€ 500 500 € ne muaj
Projekti i nderteses eshte per fabrike prodhim biskotash dhe makaronash
Projekti i nderteses eshte per fabrike prodhim biskotash dhe makaronash
1 100,00 m2full info

Compare Listings