click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Hotel

Shitet ose jepet me Qera Hotel 6 katesh ne G...

€ 700,000 15000 € ne vit per Qera
Hoteli i kompletuar ne gjendje shume te mire pune kati i pare restorant gushine dhe bar kafe 24 dhoma fjetie dhe ka [more]
Hoteli i kompletuar ne gjendje shume te mire pune kati i pare restorant gushine dhe bar kafe 24 dhoma fjetie dhe ka [more]
2829 1 060,00 m2full info

Shitet ose Jepet me qera Hotel prane Spitali...

€ 9,000,000 40000€ ne Muaj
Hoteli me siperfaqe totale 8994 m2 me parking nentokesor i kompletuar me te gjitha ambietet relaksuese dhe me stand [more]
Hoteli me siperfaqe totale 8994 m2 me parking nentokesor i kompletuar me te gjitha ambietet relaksuese dhe me stand [more]
6682 8 994,00 m2full info

Compare Listings