click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Ambjent

Në shitje

Shitet ose jepet me qera ambient 160 m2 dhe ...

€ 1,500 1500 € ne muaj
E pershtatshme per Market, palester ose banke..
E pershtatshme per Market, palester ose banke..
2 160,00 m2full info
Në shitje

Shitet ose jepet me Qera ambient 161 m2 dhe ...

€ 1,700 1700 € ne muaj
E pershtatshme per banka ose supermarket cmimi ne shitje 1700 € m2 per qera 1700 € per muaj
E pershtatshme per banka ose supermarket cmimi ne shitje 1700 € m2 per qera 1700 € per muaj
2 161,00 m2full info

Shiten Dyqane Sip 145 m2 kati 0, lartesia e...

€ 362,500 2500 €m2---3000 m2 ne varesi te Siperfaqes..
Shiten Dyqane nga 40 m2 deri 145 m2 me cmim nga 2500 €m2 deri ne 3000 €m2 ne varesi te siperfaqes qe kerkohet. Adre [more]
Shiten Dyqane nga 40 m2 deri 145 m2 me cmim nga 2500 €m2 deri ne 3000 €m2 ne varesi te siperfaqes qe kerkohet. Adre [more]
145,00 m2full info

Jepet me Qera Sip 220 m2 Kati i 2, tek Spit...

€ 1,000 1000 € ne muaj
E pershtatshme per Zyra Klinika etj….
E pershtatshme per Zyra Klinika etj….
2 220,00 m2full info

Shitet ose jepet me Qera Sip 475m2 Kati i 1 ...

1900€ m2 per shitje € 800,000 2500 € ne muaj per qera
475,00 m2full info

Compare Listings