click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Midis 21 dhjetorit dhe Fakultetit te ING se Ndertimit

Shiten Dyqane Sip 145 m2 kati 0, lartesia e...

€ 362,500 2500 €m2---3000 m2 ne varesi te Siperfaqes..
Shiten Dyqane nga 40 m2 deri 145 m2 me cmim nga 2500 €m2 deri ne 3000 €m2 ne varesi te siperfaqes qe kerkohet. Adre [more]
Shiten Dyqane nga 40 m2 deri 145 m2 me cmim nga 2500 €m2 deri ne 3000 €m2 ne varesi te siperfaqes qe kerkohet. Adre [more]
145,00 m2full info

Compare Listings