click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Në shitje

Shiten 10 Apartamente 2+1 dhe 1+1me 900€ m2....

€ 900 900 €m2
Siperfaqet e Apartamenteve jane; 110 m2, 110 m2, 112 m2, 112 m2 dhe 109.6 m2 keto ndodhen me katin e 9 dhe 10 Siper [more]
Siperfaqet e Apartamenteve jane; 110 m2, 110 m2, 112 m2, 112 m2 dhe 109.6 m2 keto ndodhen me katin e 9 dhe 10 Siper [more]

Shiten Dyqane Sip 145 m2 kati 0, lartesia e...

€ 362,500 2500 €m2---3000 m2 ne varesi te Siperfaqes..
Shiten Dyqane nga 40 m2 deri 145 m2 me cmim nga 2500 €m2 deri ne 3000 €m2 ne varesi te siperfaqes qe kerkohet. Adre [more]
Shiten Dyqane nga 40 m2 deri 145 m2 me cmim nga 2500 €m2 deri ne 3000 €m2 ne varesi te siperfaqes qe kerkohet. Adre [more]
145,00 m2full info
Në shitje

Shitet toke Are 3940 m2 ne Vaqarr

€ 236,400 60 €m2
3 940,00 m2full info

Shitet ose Jepet me qera Hotel prane Spitali...

€ 9,000,000 40000€ ne Muaj
Hoteli me siperfaqe totale 8994 m2 me parking nentokesor i kompletuar me te gjitha ambietet relaksuese dhe me stand [more]
Hoteli me siperfaqe totale 8994 m2 me parking nentokesor i kompletuar me te gjitha ambietet relaksuese dhe me stand [more]
6682 8 994,00 m2full info

Shitet ose jepet me Qera Sip 475m2 Kati i 1 ...

1900€ m2 per shitje € 800,000 2500 € ne muaj per qera
475,00 m2full info

Compare Listings