click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Prona të vendosura në Në shitje

Shitet ose jepet me Qera Hotel 6 katesh ne G...

€ 700,000 15000 € ne vit per Qera
Hoteli i kompletuar ne gjendje shume te mire pune kati i pare restorant gushine dhe bar kafe 24 dhoma fjetie dhe ka [more]
Hoteli i kompletuar ne gjendje shume te mire pune kati i pare restorant gushine dhe bar kafe 24 dhoma fjetie dhe ka [more]
2829 1 060,00 m2full info
Në shitje

Shitet ose jepet me qera ambient 160 m2 dhe ...

€ 1,500 1500 € ne muaj
E pershtatshme per Market, palester ose banke..
E pershtatshme per Market, palester ose banke..
2 160,00 m2full info
Në shitje

Shitet ose jepet me Qera ambient 161 m2 dhe ...

€ 1,700 1700 € ne muaj
E pershtatshme per banka ose supermarket cmimi ne shitje 1700 € m2 per qera 1700 € per muaj
E pershtatshme per banka ose supermarket cmimi ne shitje 1700 € m2 per qera 1700 € per muaj
2 161,00 m2full info
Në shitje

Apartament

€ 25,000
Apartament ne Durres 1+1 Shkembi i Kavajes 70m Çmimi 25000€ Pamja nga Deti
Apartament ne Durres 1+1 Shkembi i Kavajes 70m Çmimi 25000€ Pamja nga Deti
11 70,00 m2full info

Compare Listings