Të gjitha veprimet
Të gjitha llojet
Të gjitha qyetet
Të gjitha zonat
click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas
Rreze: 10 miles

€ 0 to € 1,500,000

We found 6cc 0 results.

Pronat

Jepet me Qera Vila 3 kateshe tek blloku i vi...

€ 2,500
Jepet me qera vila tek TEG 5 dhoma gjumi salloni dhe guzhina 264 m2 ndertim
Jepet me qera vila tek TEG 5 dhoma gjumi salloni dhe guzhina 264 m2 ndertim
54 264,00 m2full info

Jepet me Qera Vila 3 kateshe tek Tegu 700 m2...

€ 2,500 1700 € ne muaj vetem 2 kate
Vila 3 kateshe 1 kat bodrum 2500 € ne muar ose vetem 2 kate per banim 1700 €
Vila 3 kateshe 1 kat bodrum 2500 € ne muar ose vetem 2 kate per banim 1700 €
53 1 100,00 m2full info

Shitet ose jepet me Qera Hotel 6 katesh ne G...

€ 700,000 15000 € ne vit per Qera
Hoteli i kompletuar ne gjendje shume te mire pune kati i pare restorant gushine dhe bar kafe 24 dhoma fjetie dhe ka [more]
Hoteli i kompletuar ne gjendje shume te mire pune kati i pare restorant gushine dhe bar kafe 24 dhoma fjetie dhe ka [more]
2829 1 060,00 m2full info

Compare Listings