click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet Vile 2 kateshe 220m2 + Truall 350m2 150.000€ Ne Kamez!

€ 150,000
Kamez
add to favorites
211

Description

Shitet Vile 2 kateshe 220m2 + Truall 350m2 150.000€ Ne Kamez! Vila ndodhet 200m mbrapa karburant Daku.vila eshte e perbere nga,2 kate ku kati (1) i pare (pa perfunduar) eshte 110m2 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 kuzhine si dhe 1 Garazh . Kati (2) i dyte 110m2 eshte i organizuar me shkalle te jashtme 1 Verand e madhe, 1 aneks, 2 dhoma gjumi, 1 sallon+kuzhin, 1 tualet. Aktualisht prona eshte ne proces legalizimi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Asin ne CEL.0683283238.

Address: Kamez
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29555
Çmimi: € 150,000
Madhësia e Pronës: 220,00 m2
Property Lot Size: 350,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi : 4
Tualete: 3
Garage Size: Po
Structure Type: Cement
Floors No: 2

Me kontaktoni

Schedule a showing?
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings