click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet Truall 5 Dylym 5,090m2  60€/m2 Linze Dajt!

€ 60 m2
Linzë, Albania, Tirana, Linze
add to favorites
315

Description

Shitet Truall 5 Dylym 5,090m2  60€/m2 Linze Dajt! Toka ndodhet mbrapa Universitetit te New Yourk-ut. Trualli disponon dokumenta te rregullta Hipotekore si dhe ndodhet brenda vijes se verdhe te bashkise se Tiranes e cila lejon te dertohen dhe Pallate dhe Biznese. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aleksin CEL : 0698665420

Address: Linzë, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29488
Çmimi: € 60 m2
Property Lot Size: 5 090,00 m2
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Similar Listings

Në shitje

Shitet Truall koder 68 Dylym 68.500m2 50€/m2...

€ 50 m2
Shitet Truall koder 68 Dylym 68.500m2 50€/m2 Linze Dajt ! Toka ndodhet prane Universitetit te New Yourk-ut. Trualli [more]
Shitet Truall koder 68 Dylym 68.500m2 50€/m2 Linze Dajt ! Toka ndodhet prane Universitetit te New Yourk-ut. Trualli [more]
Në shitje

Shitet truall ne Ali Dem, 300m2, 50000 euro

€ 50,000 total
Shitet truall me siperfaqje 300m2 ne zonen e Ali Demit, Perballe Kryegjyshates Bektashiane. Toka eshte gati per nde [more]
Shitet truall me siperfaqje 300m2 ne zonen e Ali Demit, Perballe Kryegjyshates Bektashiane. Toka eshte gati per nde [more]
300,00 m2full info
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings