click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet Toke/Arre ne Domje 3000m2 (3 dylym) 76.000€ (25.3€ /m2)!

€ 76,000
Domje, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania, Tiranë, Domje
add to favorites
237

Description

Shitet Toke/Arre ne Domje 3000m2 (3 dylym) 76.000€ (25.3€ /m2). Trualli ndodhet fare prane rruges Dytesore dhe Kryesore (Tirane-Durres). Toka eshte gjithashtu e pershtatshme per Biznes dhe Ndertime banimi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aleks Cel : 0698665420

Address: Domje, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qyteti:
Zona:
Zip: 1051
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29502
Çmimi: € 76,000
Madhësia e Pronës: 3 000,00 m2
Property Lot Size: 3 000,00 m2
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Me kontaktoni

Schedule a showing?
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings