click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet toke Are 3940 m2 ne Vaqarr

€ 236,400 60 €m2
Vaqarr, Tiranë, Vaqarr
add to favorites
172
Address: Vaqarr
Qyteti:
Zona:
Vendi:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29047
Çmimi: € 236,400 60 €m2
Madhësia e Pronës: 3 940,00 m2
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Similar Listings

Në shitje

Shitet Toke/Arre ne Domje 3000m2 (3 dylym) 7...

€ 76,000
Shitet Toke/Arre ne Domje 3000m2 (3 dylym) 76.000€ (25.3€ /m2). Trualli ndodhet fare prane rruges Dytesore dhe Krye [more]
Shitet Toke/Arre ne Domje 3000m2 (3 dylym) 76.000€ (25.3€ /m2). Trualli ndodhet fare prane rruges Dytesore dhe Krye [more]
3 000,00 m2full info
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings