click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet| apartament 3+1, 171m2, 1456 Euro/m2 tek rruga Ibrahim Rugova!

€ 1,456 per m2
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirana
add to favorites
91

Description

Shitet apartament 3+1, 171m2, 1456 euro/m2 tek rruga Ibrahim Rugova! Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne nje sallon , tre gjoma gjumi, dy tualete si dhe ballkon. Apartamenti ka punime cilesore. Per nje vizite ne prone kontaktoni Ixhenen +355692583388

Address: Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 28755
Çmimi: € 1,456 per m2
Madhësia e Pronës: 171,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi : 3
Tualete: 2
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Me kontaktoni

Schedule a showing?
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings