click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet| apartament 3+1, 118m2, 153 600 Euro tek rruga e Elbasanit

€ 153,600 total
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirana
add to favorites
110

Description

Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Banesa ofron siperfaqe te brendshme prej 118.17 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone njeri prej te cileve eshte i mbyllur me vertate xhami. Ofrohet pjeserisht e mobiluar me pjesen e kuzhines dhe ka te instraluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites, me orientim nga jug-lindja. Ballkone ofrojne pamje te kendshme te zones perreth. Pallati eshte i ri, ofron administrim, ashensor dhe siguri 24-ore. Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit.

Address: Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 28757
Çmimi: € 153,600 total
Madhësia e Pronës: 118,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi : 3
Tualete: 2
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Me kontaktoni

Schedule a showing?
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings