click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet| apartament 2+1, tek Kodra e Diellit

€ 76,000 total
Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tiranë
add to favorites
216

Description

Shitet| Apartament 2+1, 78 m2 76000 Euro tek Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares si dhe 2 tualet. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral.

Address: Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 28808
Çmimi: € 76,000 total
Madhësia e Pronës: 78,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi : 2
Tualete: 2
Structure Type: Brick
Floors No: 1
Detajet

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Similar Listings

Shiten 10 Apartamente 2+1 dhe 1+1me 900€ m2....

€ 900 900 €m2
Siperfaqet e Apartamenteve jane; 110 m2, 110 m2, 112 m2, 112 m2 dhe 109.6 m2 keto ndodhen me katin e 9 dhe 10 Siper [more]
Siperfaqet e Apartamenteve jane; 110 m2, 110 m2, 112 m2, 112 m2 dhe 109.6 m2 keto ndodhen me katin e 9 dhe 10 Siper [more]
Në shitje

Shitet| apartament 2+1, tek Ministria e Jash...

€ 140,000 total
Shitet| Apartament 2+1, 120 m2 140000 Euro tek Ministria e Jashtme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 [more]
Shitet| Apartament 2+1, 120 m2 140000 Euro tek Ministria e Jashtme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 [more]
22 120,00 m2full info
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings