click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet apartament 2+1, Qendra Kristal, Tirane

€ 98,000 total
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
add to favorites
188

Description

Shitet apartament 2+1 ne Tirane, pallati i banimit Qendra tregtare Kristal.
Apartamenti eshte me nje sallon dhe dy dhoma gjumi te ndara me koridor. Gjithashtu apartamenti ka punime cilesore dhe bashkohore.
Apartamenti permban dy banja dhe nje ballkon.

Administrimi i pallatit eshte shume i mire duke qene nen administrimin e qendres tregtare Kristal.
Apartamenti shitet bashke me mobiljet kryesore dhe eshte i pajisur me hipoteke.

Address: Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 28857
Çmimi: € 98,000 total
Madhësia e Pronës: 97,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi : 2
Tualete: 2
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Similar Listings

11
Në shitje

Shitet Apartament 2+1 112m2 127.000€ Prane Q...

€ 127,000
Shitet Apartament 2+1 112m2 127.000€ Prane Qendres! Apartamenti ndodhet prane Ministrise se Drejtesise ,3 minuta la [more]
Shitet Apartament 2+1 112m2 127.000€ Prane Qendres! Apartamenti ndodhet prane Ministrise se Drejtesise ,3 minuta la [more]
21 112,00 m2full info
7
Në shitje

Shitet apartament 2+1 Tek Xhomlliku.

€ 61,000
Shitet apartament 2+1 61,000 euro 75 m2 te xhomlliku(te karburant eida).Apartamenti ndodhet ne katin e katert(jo i [more]
Shitet apartament 2+1 61,000 euro 75 m2 te xhomlliku(te karburant eida).Apartamenti ndodhet ne katin e katert(jo i [more]
Në shitje

Shitet Apartament 1+1 60m2 Tek Rruga Bardhyl

€ 54,000
Shitet Apartament 1+1 60m2 54.000 Euro tek Rruga Bardhyl prane Oslos. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (jo i fundit [more]
Shitet Apartament 1+1 60m2 54.000 Euro tek Rruga Bardhyl prane Oslos. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (jo i fundit [more]
Në shitje

Shitet Apartament 2+1 70m2 , tek Brryli.

€ 67
Shitet Apartament 2+1 75m2 te Brryli 67,000€ prane TiranaBank ,Apartamenti ndodhet ne pallat 5 katesh ekzistues ne [more]
Shitet Apartament 2+1 75m2 te Brryli 67,000€ prane TiranaBank ,Apartamenti ndodhet ne pallat 5 katesh ekzistues ne [more]
21 70,00 m2full info
andi
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings