click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet| apartament 1+1, 55m2, 37 000 Euro tek Shkolla Gjon Buzuku

€ 37,000 total
Kinostudio, Tirana, Albania, Tirana
add to favorites
406

Description

Shitet| Apartament 1+1, 55 m2 me hipoteke 37000 Euro per shitje tek Shkolla Gjon Buzuku! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 1 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares 1 tualet si dhe 1 depo. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti eshte totalisht i restauruar. Per me shume detaje kontaktoni Ixhenen: +355692583388

Address: Kinostudio, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 28731
Çmimi: € 37,000 total
Madhësia e Pronës: 55,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi : 1
Structure Type: Brick
Floors No: 1
Detajet

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Similar Listings

Në shitje

Shitet Apartament 1+1 60m2 Tek Rruga Bardhyl

€ 54,000
Shitet Apartament 1+1 60m2 54.000 Euro tek Rruga Bardhyl prane Oslos. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (jo i fundit [more]
Shitet Apartament 1+1 60m2 54.000 Euro tek Rruga Bardhyl prane Oslos. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (jo i fundit [more]
Në shitje

Shitet Apartament 2+1 70m2 , tek Brryli.

€ 67
Shitet Apartament 2+1 75m2 te Brryli 67,000€ prane TiranaBank ,Apartamenti ndodhet ne pallat 5 katesh ekzistues ne [more]
Shitet Apartament 2+1 75m2 te Brryli 67,000€ prane TiranaBank ,Apartamenti ndodhet ne pallat 5 katesh ekzistues ne [more]
21 70,00 m2full info
andi
Në shitje

Shitet Apartament ne Bllok 1+1 79m2!

€ 144,500
Shitet Apartament ne Bllok 1+1 79m2 144.500€ Me Hipoteke !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 [more]
Shitet Apartament ne Bllok 1+1 79m2 144.500€ Me Hipoteke !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 [more]
Në shitje

Shitet Apartament ne Don Bosko 1+1 64m2 Supe...

€ 50,000
Shitet Apartament 1+1 64m2 Don Bosko Super Cmim! Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane. Me hipoteke. 64m2. Orientim [more]
Shitet Apartament 1+1 64m2 Don Bosko Super Cmim! Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane. Me hipoteke. 64m2. Orientim [more]
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings