click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shiten Dyqane Sip 145 m2 kati 0, lartesia e katit 4.9 m

€ 362,500 2500 €m2---3000 m2 ne varesi te Siperfaqes..
Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tiranë, Midis 21 dhjetorit dhe Fakultetit te ING se Ndertimit
add to favorites
123

Description

Shiten Dyqane nga 40 m2 deri 145 m2 me cmim nga 2500 €m2 deri ne 3000 €m2 ne varesi te siperfaqes qe kerkohet.
Adresa: Rruga Frosina Plaku, midis 21 dhjetorit dhe Fakultetit Inxhinierise se Ndertimit

Address: Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
Qyteti:
Vendi:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29052
Çmimi: € 362,500 2500 €m2---3000 m2 ne varesi te Siperfaqes..
Madhësia e Pronës: 145,00 m2
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Me kontaktoni

Schedule a showing?
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings