click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shiten 10 Apartamente 2+1 dhe 1+1me 900€ m2. Katet, 7,9,10, ne rrugen e Kavajes tek mbikalimi i unazes perball fabrikes Birra Tirana

€ 900 900 €m2

Description

Siperfaqet e Apartamenteve jane; 110 m2, 110 m2, 112 m2, 112 m2 dhe 109.6 m2 keto ndodhen me katin e 9 dhe 10
Siperfaqet 69.3 m2 69.3 m2 dhe 72.4 m2 72.4 m2 keto 4 apartamente ndodhen ne katin e 7
Pamjet jane perendim.dhe jug-perendim

Address: Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Qyteti:
Vendi:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29118
Çmimi: € 900 900 €m2
Year Built: 2018
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Similar Listings

Në shitje

Shitet| apartament 2+1, tek Kodra e Diellit

€ 76,000 total
Shitet| Apartament 2+1, 78 m2 76000 Euro tek Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma [more]
Shitet| Apartament 2+1, 78 m2 76000 Euro tek Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma [more]
22 78,00 m2full info
Në shitje

Shitet| apartament 2+1, tek Ministria e Jash...

€ 140,000 total
Shitet| Apartament 2+1, 120 m2 140000 Euro tek Ministria e Jashtme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 [more]
Shitet| Apartament 2+1, 120 m2 140000 Euro tek Ministria e Jashtme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 [more]
22 120,00 m2full info
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings