click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Jepet me Qera Vila 3 kateshe tek blloku i vilave rezidenciale tek TEG.

€ 2,500
Lunder rruga e vilave, Vilat Rezidenciale, Lunder
add to favorites
260

Description

Jepet me qera vila tek TEG 5 dhoma gjumi salloni dhe guzhina 264 m2 ndertim

Address: Lunder rruga e vilave
Vendi:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29320
Çmimi: € 2,500
Madhësia e Pronës: 264,00 m2
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi : 5
Tualete: 4
Year Built: 2014
Garage Size: 1
Structure Type: Brick
Floors No: 3

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Similar Listings

Jepet me Qera Vila 3 kateshe tek Tegu 700 m2...

€ 2,500 1700 € ne muaj vetem 2 kate
Vila 3 kateshe 1 kat bodrum 2500 € ne muar ose vetem 2 kate per banim 1700 €
Vila 3 kateshe 1 kat bodrum 2500 € ne muar ose vetem 2 kate per banim 1700 €
53 1 100,00 m2full info
Me qera

Jepet me qera vile te kopeshti Botanik

€ 1,300 muaj
Jepet me qera Vile 3 kateshe prane Kopshtit Botanik nje nder zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes. Ka nje si [more]
Jepet me qera Vile 3 kateshe prane Kopshtit Botanik nje nder zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes. Ka nje si [more]
53 300,00 m2full info
aleks
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings