click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Jepet me Qera Ndertese 300 m2 + 6000 m2 toke are ne Peze Helmes 50000 lek/muaj

€ 400 50000 lek ne muaj
Peze Helmes, Albania, Tiranë, Peze Helmes Nj Adm Peze
add to favorites
125

Description

E pershtatshme per biznes blegtoral dhe akuakulture, per mbareshtim lopesh, Dhie, pulari, ose per rezervat peshku..etj.

Address: Peze Helmes, Albania
Qyteti:
Vendi:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29127
Çmimi: € 400 50000 lek ne muaj
Madhësia e Pronës: 300,00 m2
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Me kontaktoni

Schedule a showing?
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings