click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Jepet me Qera Dyqan 58 m2 dhe 4 m lartesi ne rrugen Thoma Koxhaj

€ 200 per muaj
Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania, Tiranë, Misto Mame pallatet " Cabej"
add to favorites
100
Address: Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania
Qyteti:
Vendi:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29340
Çmimi: € 200 per muaj
Madhësia e Pronës: 58,00 m2
Tualete: 1
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Similar Listings

Jepet me Qera Sip 220 m2 Kati i 2, tek Spit...

€ 1,000 1000 € ne muaj
E pershtatshme per Zyra Klinika etj….
E pershtatshme per Zyra Klinika etj….
2 220,00 m2full info
Me qera

Jepet me qera | Ambient biznesi ne Astir

i diskutueshem € 1.50 m2
Jepet me qera | Ambient biznesi 6000m2, ne Astir! Ambienti mund te perdoret per zyra, call center, qender tregtare [more]
Jepet me qera | Ambient biznesi 6000m2, ne Astir! Ambienti mund te perdoret per zyra, call center, qender tregtare [more]
6 000,00 m2full info
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings