click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Jepet me qera Apartament 2+1 me parking 800€!

€ 800 ne Muaj
Sauk, Tirana, Sauk
add to favorites
427

Description

Jepet me qera Apartament 2+1 me parking 800€, 93m2 Rezidence ne Sauk. Ne cmim perfshihet gjithashtu : Pishina, Palestra, Kinema si dhe Dhome lojrash, Aprtamenti eshte ne katin e 2 i organizuar nga 1 sallon+kuzhine, 2 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon si dhe parkim i sigurt. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aleksi CEL: 0698665420

Address: Sauk
Qyteti:
Zona:
Vendi:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29369
Çmimi: € 800 ne Muaj
Property Lot Size: 93,00 m2
Dhoma Gjumi : 2
Tualete: 1
Garages: Po
Structure Type: Brick
Floors No: 2
gym
pool
front yard
balcony

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Similar Listings

Jepet me Qera apartamenti 114 m2 kati 5 tek ...

€ 800 € ne muaj
Shtepi shume komode me 2 dhoma gjumi me 2 banjo pamje veri-perendim
Shtepi shume komode me 2 dhoma gjumi me 2 banjo pamje veri-perendim
22 114,00 m2full info
Me qera

Jepet me Qera Apartament 123m2 2+1+2 me vend...

€ 1,100
Jepet me Qera Apartament 123m2 2+1+2 me vend Parkimi 1100€ ! Apartamenti ndodhet ne zonen e Bllokut fare prane Liqe [more]
Jepet me Qera Apartament 123m2 2+1+2 me vend Parkimi 1100€ ! Apartamenti ndodhet ne zonen e Bllokut fare prane Liqe [more]
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings