click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Jepet me Qera Apartament 200m2 2+1 dhe 2 vende parkimi !

€ 400
Rruga Andrea Aleksi, Tirana, Albania, Tiranë, Unaza e re
add to favorites
202

Description

Jepet me Qera Apartament 200m2, 2+1+ 2 vende parkimi!
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, me ashensor. Eshte i mobiluar ne kushtet bashkohore. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet,1 ballkone, 1 sallon+kuzhine si dhe 2 vende parkimi. Ndhodhet ne zonen e Tiranes se Re, tek rruga Andrea Aleks. per nje vizite ne prone kontaktoni Erisilda. Cel: 0688778678

Address: Rruga Andrea Aleksi, Tirana, Albania
Qyteti:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29446
Çmimi: € 400
Property Lot Size: 200,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi : 2
Tualete: 1
Garages: Yes
Structure Type: Brick
Floors No: 2
balcony
Detajet

Me kontaktoni

Schedule a showing?
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings