click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Jepet me Qera Apartament 123m2 2+1+2 me vend Parkimi 1100€

€ 1,100
Blloku, Tirana, Albania, Tirana, Blloku
add to favorites
276

Description

Jepet me Qera Apartament 123m2 2+1+2 me vend Parkimi 1100€ ! Apartamenti ndodhet ne zonen e Bllokut fare prane Liqenit ne katin e 8 te ne nje pallat te ri 10 katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 Sallon i madh + kuzhine, 1 ballkon , 1 korridor i vogel shperndares, 2 dhoma gjumi (njera me tualet), 2 tualete. Orientimi Lindje dhe Perendim. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aleksin CEL : 0698665420

Address: Blloku, Tirana, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29482
Çmimi: € 1,100
Property Lot Size: 123,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi : 2
Tualete: 2
Garages: Yes
Structure Type: Cement
Floors No: 6
balcony

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Similar Listings

Jepet me Qera apartamenti 114 m2 kati 5 tek ...

€ 800 € ne muaj
Shtepi shume komode me 2 dhoma gjumi me 2 banjo pamje veri-perendim
Shtepi shume komode me 2 dhoma gjumi me 2 banjo pamje veri-perendim
22 114,00 m2full info
Me qera

Jepet me qera Apartament 2+1 me parking 800€...

€ 800 ne Muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 me parking 800€, 93m2 Rezidence ne Sauk. Ne cmim perfshihet gjithashtu : Pishina, Pale [more]
Jepet me qera Apartament 2+1 me parking 800€, 93m2 Rezidence ne Sauk. Ne cmim perfshihet gjithashtu : Pishina, Pale [more]
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings