click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Jepet me Qera 1100 m2 600 m2 ndertese per fabrike ne Peze te madhe.

€ 500 500 € ne muaj
Peze e Madhe, Tirana, Peze e Madhe
add to favorites
115

Description

Projekti i nderteses eshte per fabrike prodhim biskotash dhe makaronash

Address: Peze e Madhe
Qyteti:
Vendi:
Shteti: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 29138
Çmimi: € 500 500 € ne muaj
Madhësia e Pronës: 1 100,00 m2
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Me kontaktoni

Schedule a showing?
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings