click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Urim Bala

Estate Agent | urimbala@yahoo.com

About Me

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Listimet e Mia

Te Gjitha (36)
Ambjent (11)
Apartmente (10)
Hotel (2)
Industriale (1)
Kapanon (1)
Lokal/Restorant (1)
Shtëpi (2)
Toke (6)
Vila (2)

Jepet me Qera apartamenti 114 m2 kati 5 tek ...

€ 800 € ne muaj
Shtepi shume komode me 2 dhoma gjumi me 2 banjo pamje veri-perendim
Shtepi shume komode me 2 dhoma gjumi me 2 banjo pamje veri-perendim
22 114,00 m2full info

Jepet me Qera Vila 3 kateshe tek blloku i vi...

€ 2,500
Jepet me qera vila tek TEG 5 dhoma gjumi salloni dhe guzhina 264 m2 ndertim
Jepet me qera vila tek TEG 5 dhoma gjumi salloni dhe guzhina 264 m2 ndertim
54 264,00 m2full info

Jepet me Qera Vila 3 kateshe tek Tegu 700 m2...

€ 2,500 1700 € ne muaj vetem 2 kate
Vila 3 kateshe 1 kat bodrum 2500 € ne muar ose vetem 2 kate per banim 1700 €
Vila 3 kateshe 1 kat bodrum 2500 € ne muar ose vetem 2 kate per banim 1700 €
53 1 100,00 m2full info

Shitet ose jepet me Qera Hotel 6 katesh ne G...

€ 700,000 15000 € ne vit per Qera
Hoteli i kompletuar ne gjendje shume te mire pune kati i pare restorant gushine dhe bar kafe 24 dhoma fjetie dhe ka [more]
Hoteli i kompletuar ne gjendje shume te mire pune kati i pare restorant gushine dhe bar kafe 24 dhoma fjetie dhe ka [more]
2829 1 060,00 m2full info

Vlerësim i Agjenteve

You need to logohu in order to post a review
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings