click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Erti Salillari

Me kontaktoni

Schedule a showing?

Listimet e Mia

Te Gjitha (17)
Ambjent (3)
Apartmente (9)
Magazina (4)
Toke (1)
1
Në shitje

Shitet apartament 2+1, Qendra Kristal, Tiran...

€ 98,000 total
Shitet apartament 2+1 ne Tirane, pallati i banimit Qendra tregtare Kristal. Apartamenti eshte me nje sallon dhe dy [more]
Shitet apartament 2+1 ne Tirane, pallati i banimit Qendra tregtare Kristal. Apartamenti eshte me nje sallon dhe dy [more]
22 97,00 m2full info
oert13
Në shitje

Shitet magazine 2000m2 ne Astir

€ 320 m2
Shitet magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne prone konta [more]
Shitet magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne prone konta [more]
2 000,00 m2full info
Me qera

Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir

€ 1.50 m2
Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne pron [more]
Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne pron [more]
2 000,00 m2full info
Me qera

Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir

€ 2 m2
Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndr [more]
Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndr [more]
350,00 m2full info
Në shitje

Shitet Magazine 350m2 ne Astir

€ 350 m2
Shitet magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndricim te [more]
Shitet magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndricim te [more]
350,00 m2full info
Në shitje

Shitet| apartament 2+1, tek Kodra e Diellit

€ 76,000 total
Shitet| Apartament 2+1, 78 m2 76000 Euro tek Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma [more]
Shitet| Apartament 2+1, 78 m2 76000 Euro tek Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma [more]
22 78,00 m2full info
Me qera

Jepet me qera | Ambient biznesi ne Astir

i diskutueshem € 1.50 m2
Jepet me qera | Ambient biznesi 6000m2, ne Astir! Ambienti mund te perdoret per zyra, call center, qender tregtare [more]
Jepet me qera | Ambient biznesi 6000m2, ne Astir! Ambienti mund te perdoret per zyra, call center, qender tregtare [more]
6 000,00 m2full info
Me qera

Jepet me qera | Ambient zyrashi tek rruga Re...

€ 400 muaj
Jepet me qera | Ambient zyrash 34m2, 400euro, tek rruga Reshit Collaku! Ambienti eshte perdorur si zyra konsulencas [more]
Jepet me qera | Ambient zyrash 34m2, 400euro, tek rruga Reshit Collaku! Ambienti eshte perdorur si zyra konsulencas [more]
1 34,00 m2full info
Në shitje

Shitet| apartament 2+1, tek Ministria e Jash...

€ 140,000 total
Shitet| Apartament 2+1, 120 m2 140000 Euro tek Ministria e Jashtme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 [more]
Shitet| Apartament 2+1, 120 m2 140000 Euro tek Ministria e Jashtme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 [more]
22 120,00 m2full info
Në shitje

Shitet truall ne Ali Dem, 300m2, 50000 euro

€ 50,000 total
Shitet truall me siperfaqje 300m2 ne zonen e Ali Demit, Perballe Kryegjyshates Bektashiane. Toka eshte gati per nde [more]
Shitet truall me siperfaqje 300m2 ne zonen e Ali Demit, Perballe Kryegjyshates Bektashiane. Toka eshte gati per nde [more]
300,00 m2full info

Vlerësim i Agjenteve

You need to logohu in order to post a review
  • Kërkim I Avancuar

    € 0 to € 1,500,000

  • Valuta

  • Njoftimet Tona

Compare Listings