click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results

Properties listed in Warehouse

1
Sales

Shitet| apartament 2+1, tek Ministria e Jash...

€ 320 m2
Shitet| Apartament 2+1, 120 m2 140000 Euro tek Ministria e Jashtme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 [more]
Shitet| Apartament 2+1, 120 m2 140000 Euro tek Ministria e Jashtme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 [more]
2 000,00 m2full info
admin
1
Rentals

Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir

€ 1.50 m2
Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne pron [more]
Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne pron [more]
2 000,00 m2full info
admin
1
Rentals

Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir

€ 2 m2
Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndr [more]
Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndr [more]
350,00 m2full info
admin

Compare Listings