click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet| apartament 3+1, 118m2, 153 600 Euro tek rruga e Elbasanit

€ 153,600 total
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
add to favorites
329

Description

Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Banesa ofron siperfaqe te brendshme prej 118.17 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone njeri prej te cileve eshte i mbyllur me vertate xhami. Ofrohet pjeserisht e mobiluar me pjesen e kuzhines dhe ka te instraluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites, me orientim nga jug-lindja. Ballkone ofrojne pamje te kendshme te zones perreth. Pallati eshte i ri, ofron administrim, ashensor dhe siguri 24-ore. Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit.

Address: Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 28863
Price: € 153,600 total
Property Size: 118,00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Similar Listings

1
Sales

Shitet| apartament 1+1, 55m2, 37 000 Euro te...

€ 37,000 total
Shitet| Apartament 1+1, 55 m2 me hipoteke 37000 Euro per shitje tek Shkolla Gjon Buzuku! Apartamenti eshte i organi [more]
Shitet| Apartament 1+1, 55 m2 me hipoteke 37000 Euro per shitje tek Shkolla Gjon Buzuku! Apartamenti eshte i organi [more]
1 55,00 m2full info
admin
1
Sales

Shitet| apartament 2+1, 70.5 m2, 62 000 Euro...

€ 62,000 total
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues buzë unazës tek Rruga “Bardhyl”.Organizohet në dy dho [more]
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues buzë unazës tek Rruga “Bardhyl”.Organizohet në dy dho [more]
21 70,50 m2full info
admin
1
Sales

Shitet| apartament 3+1, 220m2, 250 000 Euro ...

€ 250,000 total
Shitet| Apartament 3+1, 220 m2 250 000 Euro tek rruga Ymer Kurti! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 3 dh [more]
Shitet| Apartament 3+1, 220 m2 250 000 Euro tek rruga Ymer Kurti! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 3 dh [more]
32 220,00 m2full info
admin
1
Sales

Shitet apartament 1+1, 57m2, 57 000 Euro tek...

€ 57,000 total
Shitet| Apartament 1+1, 57 m2 me hipoteke 57000 Euro per shitje tek Shkolla e Kuqe! Apartamenti eshte i organizuar [more]
Shitet| Apartament 1+1, 57 m2 me hipoteke 57000 Euro per shitje tek Shkolla e Kuqe! Apartamenti eshte i organizuar [more]
11 57,00 m2full info
admin
  • Advanced Search

    € 0 to € 1,500,000

  • Currency

  • Our Listings

Compare Listings