click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Shitet| apartament 2+1, 70.5 m2, 62 000 Euro tekrruga Bardhyl !

€ 62,000 total
Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
add to favorites
173

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues buzë unazës tek Rruga “Bardhyl”.Organizohet në dy dhoma gjumi, dhomë ndenje, ambjent gatimi , korridor i bollshëm dhe një tualet me dritare. Orientohet nga Lindja dhe Perëndimi dhe ka ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është një investim i mirë për vetë pozicionin që ka dhe aksesin nërrugë kryesore si dhe facilitet që ofron zona me shkolla , kopshte, supermarkete dhe treg fruta perime afër.Apartamenti disponon certifikatë të rregullt pronësie. Për një vizitë në pronë na kontaktoni në nr. 0692583388.

Address: Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 28869
Price: € 62,000 total
Property Size: 70,50 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Structure Type: Brick
Floors No: 1

Similar Listings

1
Sales

Shitet| apartament 1+1, 55m2, 37 000 Euro te...

€ 37,000 total
Shitet| Apartament 1+1, 55 m2 me hipoteke 37000 Euro per shitje tek Shkolla Gjon Buzuku! Apartamenti eshte i organi [more]
Shitet| Apartament 1+1, 55 m2 me hipoteke 37000 Euro per shitje tek Shkolla Gjon Buzuku! Apartamenti eshte i organi [more]
1 55,00 m2full info
admin
1
Sales

Shitet| apartament 3+1, 118m2, 153 600 Euro ...

€ 153,600 total
Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume [more]
Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume [more]
32 118,00 m2full info
admin
1
Sales

Shitet| apartament 3+1, 220m2, 250 000 Euro ...

€ 250,000 total
Shitet| Apartament 3+1, 220 m2 250 000 Euro tek rruga Ymer Kurti! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 3 dh [more]
Shitet| Apartament 3+1, 220 m2 250 000 Euro tek rruga Ymer Kurti! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 3 dh [more]
32 220,00 m2full info
admin
1
Sales

Shitet apartament 1+1, 57m2, 57 000 Euro tek...

€ 57,000 total
Shitet| Apartament 1+1, 57 m2 me hipoteke 57000 Euro per shitje tek Shkolla e Kuqe! Apartamenti eshte i organizuar [more]
Shitet| Apartament 1+1, 57 m2 me hipoteke 57000 Euro per shitje tek Shkolla e Kuqe! Apartamenti eshte i organizuar [more]
11 57,00 m2full info
admin
  • Advanced Search

    € 0 to € 1,500,000

  • Currency

  • Our Listings

Compare Listings