click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Na Kontaktoni

DOMINIUM ESTATE

dominiumestate
Tiranë, Rruga e Durrësit, pranë rrethrrotullimit "Zogu i Zi"

Nëse jeni duke kërkuar prona për shitje në Shqipëri ose pronë me qira, Dominiumestate.com bën kërkimin e lehtë. Përdorni veçoritë tona gjeografike të hartës gjeolokacioni për të çrrënjosur vilën, apartamentin ose banesën tuaj ideale dhe kontaktoni drejtpërdrejt pronarët. Ne do t’ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në vetëm disa sekonda. Ne ofrojmë klientëve tanë një pasuri të madhe të njohurive në lidhje me të gjitha aspektet e blerjes ose shitjes së një shtëpie. Nëse ju ndihmon të kërkoni për shtëpinë tuaj të ëndrrave, të diskutoni mbi zhvillimet e reja të pasurive të patundshme në Shqipëri, ose të ndihmoni me shitjen e pronës suaj, do të donim të na jepnitmundësinë për të ndihmuar. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni!


Na kontaktoni

Compare Listings