click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

OUR PORTFOLIO

These are the latest properties. We try to make everything easier to give you the best .

Recent Properties

Shitet apartament 2+1, Qendra Kristal, Tiran...

€ 98,000 total
Shitet apartament 2+1 ne Tirane, pallati i banimit Qendra tregtare Kristal. Apartamenti eshte me nje sallon dhe dy [more]
Shitet apartament 2+1 ne Tirane, pallati i banimit Qendra tregtare Kristal. Apartamenti eshte me nje sallon dhe dy [more]
22 97,00 m2full info
admin
1
Sales

Shitet| apartament 3+1, 118m2, 153 600 Euro ...

€ 153,600 total
Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume [more]
Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume [more]
32 118,00 m2full info
admin

Shitet apartament 1+1, 57m2, 57 000 Euro tek...

€ 57,000
Shitet| Apartament 1+1, 57 m2 me hipoteke 57000 Euro per shitje tek Shkolla e Kuqe! Apartamenti eshte i organizuar [more]
Shitet| Apartament 1+1, 57 m2 me hipoteke 57000 Euro per shitje tek Shkolla e Kuqe! Apartamenti eshte i organizuar [more]
11 57,00 m2full info
admin
1
Sales

Shitet| apartament 2+1, tek Kodra e Diellit

€ 76,000 total
Shitet| Apartament 2+1, 78 m2 76000 Euro tek Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma [more]
Shitet| Apartament 2+1, 78 m2 76000 Euro tek Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma [more]
22 78,00 m2full info
admin

Shitet| apartament 1+1, 55m2, 37 000 Euro te...

€ 37,000 total
Shitet| Apartament 1+1, 55 m2 me hipoteke 37000 Euro per shitje tek Shkolla Gjon Buzuku! Apartamenti eshte i organi [more]
Shitet| Apartament 1+1, 55 m2 me hipoteke 37000 Euro per shitje tek Shkolla Gjon Buzuku! Apartamenti eshte i organi [more]
11 55,00 m2full info
admin
1
Sales

Shitet| apartament 3+1, 220m2, 250 000 Euro ...

€ 250,000 total
Shitet| Apartament 3+1, 220 m2 250 000 Euro tek rruga Ymer Kurti! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 3 dh [more]
Shitet| Apartament 3+1, 220 m2 250 000 Euro tek rruga Ymer Kurti! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 3 dh [more]
32 220,00 m2full info
admin

LISTINGS AVAILABLE FOR RENT

These are the latest properties in the Rentals category displayed using the latest properties .
1
Rentals

Jepet me qera | Ambjent biznesi 400 m2

€ 1,000 muaj
Jepet me qera | Ambjent biznesi 400 m2,1000 euro. Ndodhet ne nje zone me shume aktivitet, tek Ali Demi, prane Spita [more]
Jepet me qera | Ambjent biznesi 400 m2,1000 euro. Ndodhet ne nje zone me shume aktivitet, tek Ali Demi, prane Spita [more]
12 400,00 m2full info
admin
1
Rentals

Jepet me qera | Ambient zyrashi tek rruga Re...

€ 400 muaj
Jepet me qera | Ambient zyrash 34m2, 400euro, tek rruga Reshit Collaku! Ambienti eshte perdorur si zyra konsulencas [more]
Jepet me qera | Ambient zyrash 34m2, 400euro, tek rruga Reshit Collaku! Ambienti eshte perdorur si zyra konsulencas [more]
1 34,00 m2full info
admin
1
Rentals

Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir

€ 1.50 m2
Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne pron [more]
Jepet me Qera magazine 2000m2 ne Astir. Magazina eshte ne gjendje shume te mire. Jepet BOSH. Per nje vizite ne pron [more]
2 000,00 m2full info
admin
1
Rentals

Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir

€ 2 m2
Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndr [more]
Jepet me Qera magazine 350m2 ne Astir. Magazina eshte e shtruar me pllaka, me te gjitha sherbimet elektrike dhe ndr [more]
350,00 m2full info
admin

PROPERTIES BY AREA

You can use the theme places shortcode to list specific cities or areas where you have properties ready to sale/rent.

Qender

0 Listings

Astir

0 Listings

Zogu Zi

0 Listings

Blloku

0 Listings

Don Bosko

0 Listings

FEATURED PROPERTIES

Here are four listings that are displayed using the featured property shorcode. Use this shortcode when you have some special listings to showcase.

OUR AGENTS

With the “list agents shortcode” you can show your agents in any page, alognside with their contact details and link to their agent profile.

Compare Listings