click to enable zoom
Searching...
Nuk u gjet asnje rezultat!
open map
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja Ime Ekran i plotë Para Pas

€ 0 to € 15,000

€ 0 to € 1,500,000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 0 to € 1,500,000

we found 0 results
Your search results

Pronat

Pronat tona më të fundit. Ne përpiqemi të bëjmë cdo gjë më të thjeshtë në mënyrë që t’iu japim juve më të mirën.

Pronat më të fundit

1
Në shitje

Shitet apartament 2+1, Qendra Kristal, Tiran...

€ 98,000 total
Shitet apartament 2+1 ne Tirane, pallati i banimit Qendra tregtare Kristal. Apartamenti eshte me nje sallon dhe dy [more]
Shitet apartament 2+1 ne Tirane, pallati i banimit Qendra tregtare Kristal. Apartamenti eshte me nje sallon dhe dy [more]
22 97,00 m2full info
oert13
Në shitje

Shitet| apartament 3+1, 118m2, 153 600 Euro ...

€ 153,600 total
Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume [more]
Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume [more]
32 118,00 m2full info

Shitet Apartament sip 110 m2 +10 m2 sip e pe...

€ 110,000
Apartamenti ka pamje lindje-perendim dhe pamje veri-perendim kati i 5 banim me 2 ballkone per cdo pamje..
Apartamenti ka pamje lindje-perendim dhe pamje veri-perendim kati i 5 banim me 2 ballkone per cdo pamje..
31 120,00 m2full info
Në shitje

Shitet| apartament 2+1, 70.5 m2, 62 000 Euro...

€ 62,000 total
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues buzë unazës tek Rruga “Bardhyl”.Organizohet në dy dho [more]
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues buzë unazës tek Rruga “Bardhyl”.Organizohet në dy dho [more]
21 70,50 m2full info
Në shitje

Shitet| apartament 2+1, tek Ministria e Jash...

€ 140,000 total
Shitet| Apartament 2+1, 120 m2 140000 Euro tek Ministria e Jashtme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 [more]
Shitet| Apartament 2+1, 120 m2 140000 Euro tek Ministria e Jashtme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 [more]
22 120,00 m2full info

Me Qera

Këto janë pronat më të fundit ne kategorinë Qera

Jepet me Qera 1100 m2 600 m2 ndertese per fa...

€ 500 500 € ne muaj
Projekti i nderteses eshte per fabrike prodhim biskotash dhe makaronash
Projekti i nderteses eshte per fabrike prodhim biskotash dhe makaronash
1 100,00 m2full info

Jepet me Qera Ndertese 300 m2 + 6000 m2 toke...

€ 400 50000 lek ne muaj
E pershtatshme per biznes blegtoral dhe akuakulture, per mbareshtim lopesh, Dhie, pulari, ose per rezervat peshku.. [more]
E pershtatshme per biznes blegtoral dhe akuakulture, per mbareshtim lopesh, Dhie, pulari, ose per rezervat peshku.. [more]
300,00 m2full info

Jepet me Qera Apartament 110 m2 kati 9, Komu...

€ 400 400 € ne muaj
Apartament i mobiluar kohet e fundit me pamje perendim dhe veri-perendim kati 9
Apartament i mobiluar kohet e fundit me pamje perendim dhe veri-perendim kati 9
31 110,00 m2full info

Pronat sipas zonave

Ju mund të zgjidhni pronën që dëshironi sipas zonës suaj të preferuar.

Qender

0 Listings

Astir

0 Listings

Zogu I Zi

0 Listings

Blloku

0 Listings

Don Bosko

3 Listings

Pronat e Perzgjedhura

Një liste me Pronat e Perzgjedhura  nga ne

Compare Listings